Kabaret Smile

Ludzie:

Andrzej “Duffy” Mierzejewski – To człowiek obdarzony przez naturę elastycznym ciałem i gumową twarzą. Na scenie potrafi robić cuda z piłką. Nieźle też dyryguje orkiestrą.
Paweł “Szwagier” Szwajgier – Podoba się kobietom. Wygląda na spokojnego i uległego i taki też przeważnie jest. Nie warto go jednak drażnić, bo się zdenerwuje i… nie wiadomo co, bo nikt go jeszcze nie zdenerwował.
Michał “Kinio” Kincel – Sympatyczny Misiek, ale tez drapieżny niedźwiedź. Bardzo lubi grać i śpiewać, zwłaszcza dla pewnej Wioli ze stoiska rybnego w lubelskim supermarkecie.

Kabaret:
Kabaret pochodzi z Lublina. Jest stosunkowo młody, ale już ma na koncie spore osiągnięcia. Został dostrzeżony na wielu przeglądach, podobał się publiczności w wielu miejscach. Członkowie grupy są młodzi, czarujący i przekomiczni.
„Smajle” śmieją się z wielu rzeczy. Mówią, że skecze pisze samo życie. Ich numery opowiadają o sprawach przyziemnych, jak supermarket, reklama, szafa, ale także o wizycie u psychologa lub u dentysty. Często wchodzą w interakcję z publicznością, jak na przykład w skeczu „Orkiestra”, który wykonywany jest właściwie wyłącznie przez widzów.
Ich kolorem firmowym jest pomarańczowy, z którym rzadko się rozstają – pomarańczowe koszule, to ich znak rozpoznawczy. Są dopiero u progu kariery, ale pną się równo, więc bardzo prawdopodobne, że szybko wejdą na szczyt i zasilą grono największych polskich kabaretów.

Najpopularniejsze numery:
Relaks Bożenki,
Śniadanie,
Szkoła

Galeria