Kabaret K2

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.

Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością.

K2 to trzy żywioły na scenie:

            Barciś – typowe zwierzę sceniczne, konkretnie… hiena. Poluje na najmniejszy nawet kawałek tekstu i zamienia go w żart (dlatego rzadko przemawia na stypach). Sprawny improwizator i długodystansowy kierowca ; ) Na scenie błyskotliwy, kontaktowy, zabawny. Prywatnie… nie ten sam człowiek. Rodzina pieszczotliwie nazywa go: Bartosz Klauzinski.

            Tomasz Łupak – to sceniczny kameleon, który w sekundę potrafi przemieni się niemal w każdą postać. Słabo wychodzą mu tylko drzewa (ale krzak łopianu robi genialnie). Śpiewa tańczy, dzieci niańczy… „Tani Armani” środowiska kabaretowego –  super agent od ciuchów niemożliwych. Zawsze pozytywnie nastawiony do trudnych zadań i łatwych pieniędzy. ; )

            Dominika Najdek – nazwisko zobowiązuje, dlatego Dominika jest najmłodsza, najchudsza, najpiękniejsza, najniższa, najzdolniejsza i najskromniejsza. Najmniej miejsca zajmuje w busie, najwięcej w garderobie. Zagra wszystko. Są tylko dwa warunki: wygodne buty.

 

Galeria