Kabaret Czesuaf

Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 roku, zrealizował kilkanaście programów komediowych. Zdobywał nagrody na wielu przeglądach (PAKA – II Nagroda 2007 i 2009, Mulatka Grand Prix 2007, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – I Nagroda 2004 i II Nagroda 2006 i 2008, Ryjek – Złote Koryto Kabaretów 2017). Występował w wielu realizacjach telewizyjnych (TVP2, Polsat, TV Nowa, Telewizja WP). Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Przyjęcie” i „Rośliny Doniczkowe”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Przyjęcie”.

 

Program przyjęcie:
Kabaret Czesuaf wjeżdża w nowy rok z nowym programem! Będą premierowe skecze, będą premierowe piosenki, może nawet będą premierowe monologi (nie jesteśmy jeszcze tego pewni, bo jeszcze się piszą). Będzie ciekawie, będzie intrygująco, będzie ostro, a przede wszystkim będzie śmiesznie! Mogą też być numery, które zostaną zagrane tylko na premierze, bo to przecież premiera i nie wszystko musi się sprawdzić 🙂 Ale posprawdzamy na próbach, żeby jak najwięcej się sprawdziło 🙂 Olga będzie urzekać słowiczym głosem i ponadprzeciętną urodą, a chłopaki będą urzekać czym innym. Jeszcze nie wiemy, czym, bo to w końcu premiera 🙂

 

Ludzie:
Olga Kamila Łasak (ur. w 1988 roku w Bielsku-Białej) – dyplomowana aktorka scen muzycznych, a także pedagog. W wolnych chwilach próbuje nauczyć się grać w tenisa.

Maciej Morze – ur. 6 marca 1981 r. w Gorzowie Wielkopolskim. Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, z wykształcenia politolog. Aktor kabaretu Czesuaf, członek grupy ImproBrać, klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu.

Tomasz Nowaczyk – ur. 12 lutego 1979 r. we Wrześni. Z wykształcenia prawnik, ukończona aplikacja sądowa. Założyciel, autor tekstów i aktor w kabarecie Czesuaf (2002-). Stand-uper, autor wierszy dla dzieci („Gupik ma szczęście!” – Book Flow ‘2015), klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w szpitalu.

Wojciech Kowalczyk – ur. 18 października 1981 r. w Kole. Z wykształcenia politolog, pracował jako dziennikarz w portalach miejskich. Od 2002 związany z kabaretem Czesuaf. Autor tekstów, aktor, konferansjer, improwizator. Klown w fundacji Czerwone Noski – Klown w szpitalu. Pasja to przede wszystkim literatura (kolekcjonuje książki) i sport (głównie jako kibic).

 

 

Galeria