reklama

Kabaretowa Noc Listopadowa

komentarze Dyskusje i komentarze

Data dodania wiadomości: 2008-11-30 21:25:33


Zapraszamy na Kabaretową noc Listopadową!!! Data jesto oczywista: 11 listopada 2008, godz. 18:45, Łódź, Klub Wytwórnia. Transmisja telewizyjna przez TVP 2 od godz. 19:00.
bilety: rezerwacje@biletynakabarety.pl, tel. 022 - 666 98 08 (pn-pt, 9:00-17:00)

O kabaretonie:
Kabaretowa noc Listopadowa - Jedyne takie wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo przez TVP 2
Po raz pierwszy w historii w rocznicę odzyskania Niepodległości Telewizja Polska zdecydowała się na transmisję wieczoru kabaretowego, który poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju.Specjalnie na tę okazję Robert Górski - lider Kabaretu, napisał fabularyzowany scenariusz, który w sposób fenomenalny połączy występy wszystkich gości. A gośćmi będą:

Kabaret Ani Mru Mru - Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret.

Neo-Nówka - W Neo-Nówce świecą młodzi ludzie, którzy nie boją się atakować bezkarnie sceny politycznej, ośmieszać ustroju i poruszać ważnych spraw społecznych. Najczęstsza reakcja po zobaczeniu programu kabaretu Neo-Nówka: (cytat) "No to teraz ich zamkną".

Andrzej Grabowski - W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe - w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość.

Kabaret Młodych Panów - Gdy wychodzą na scenę, publiczność wpada w szał i płacze ze śmiechu. Nie boją się satyry społecznej i politycznej, ale dawkują ja z pomysłem i ze smakiem. Inteligentny dowcip i zaskakujące pointy są domeną ich występów. Są teraz w pełni sił, u szczytu sławy, co nie znaczy, że nie mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć...